Biuletyn Informacji Publicznej   Zwiazek Harcerstwa PolskiegoZwiazek Harcerstwa PolskiegoChoragiew Łódzka ZHP

Zostań hufcowym fundraiserem!

Budżet Obywatelski 2015

Czy wiesz o tym, że w tym roku w III edycji budżetu obywatelskiego, mamy w Łodzi do rozdysponowania aż 40 milionów złotych? Na pewno wiesz. A czy wiesz, że możesz złożyć swój wniosek i zmienić coś, w swoim mieście? Albo wykorzystać w działaniach harcerskich? A może wspólnie spróbujemy coś zmienić w naszym otoczeniu?

Czytaj więcej...

Zespół Pozyskiwania Środków został rozwiązany...

... ale pozyskiwać będziemy nadal!

Zamiast stałego zespołu będą tworzone grupy projektowe do realizacji konkretnego przedsięwzięcia (1% hufcowy, wnioski wakacyjne, poszukiwanie sponsorów itp). Oprócz tego jest możliwość działania w obszarze pozyskiwania środków przez określony czas, w ramach swoich chęci, możliwości i kompetencji.

Czytaj więcej...

Budżet obywatelski

Czy wiesz o tym, że w tym roku w II edycji budżetu obywatelskiego, mamy w Łodzi do rozdysponowania aż 40 milionów złotych? Na pewno wiesz. A czy wiesz, że możesz złożyć swój wniosek i zmienić coś, w swoim mieście? Albo wykorzystać w działaniach harcerskich? I czy wiesz, jak to zrobić?

Czytaj więcej...

Warsztaty „1% podatku na rzecz Twojej drużyny - to proste!”

Zespół Pozyskiwania Środków serdecznie zaprasza wszystkich drużynowych na warsztaty „1% podatku na rzecz Twojej drużyny - to proste!”, które odbędą się w budynku hufca w następujących terminach:


30 stycznia godz. 17.00-18.30 (zgłoszenia do 27 stycznia)
11 lutego godz. 10.00-11.30 (zgłoszenia do 8 lutego)
1 marca godz 18.30-20.00 (zgłoszenia do 26 lutego)

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Warsztaty z pozyskiwania środków